Ultimate magazine theme for WordPress.

युवतीहरुले मरिहत्ते गर्ने यस्ता रहेछन् पाँच यौ,न आसनहरु

117

महिलालाई असाध्यै मनपर्ने यौ,न आसन यस्ता छन !श्री’मान श्री,मती बिच हुने यौ,न सम्पर्कले कस्लाई बढि यौ,न आनन्द भएको होला ? पुरुष यौ,न साथीलाई रमाइलो हुँदा आफलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति श्री´मती अर्थात प्रे’मीकाको हुन्छ ।

तर महिलाको यौ,न चाहना भने पुरा हुदैँन् । महिलालाई रमाइलो हुने यौ,न आशनको बारेमा कुरा गर्दैछौं । विभिन्न अनुसन्धानहरू बाट महिलाले असाध्यै मनपराउने यौ,न आसनहरु निम्न छन्

१, कु’कुर आशन : कु’कुरले झै पछाडिबाट यौ,न सम्पर्क गर्दा महिलाहरुले धेरै आन’न्द हुन्छ तेसैले यस्तो आसन महिलाले मन पराउनुका साथै परुषहरुलाई पनि यो आसन उत्तिकै मन पराउछन ।यसलाई लोकप्रिय आसन पनि मानिन्छ ।

२, क्षेप्यास्त्र आसन: पुरु’ष माथि र महि’ला तल रहेर गरिने परम्परागत यौ|न आसन सजिलो र पुरानो आसन हो । चुम्ब’न गर्न सजिलो, एक अर्का बीचको स्पर्सले पनि उनीहरूलाई रमाइलो हुन्छ ।

३,घोडचडी आसन : यो आसनलाई प्राय सबै जसो महिलाले मन पराउछन र यो सवै भन्दा रसबस पोजिसन पनि हो। यसमा यौ,न क्रिया पूर्ण रुपमा महिलाको नियन्त्रणमा हुने हुँनाले आक्रामक महिलाहरुमा यस्तो मन पर्छ । यो आसनमा पुरुष त’ल र महि’ला माथि हुन्छ।

४ ,चम्चा आसन : यौ,न जोडी एक अर्कालाई चम्चा खप्टिएझै गरेर गरिने यौन क्रियाकलाप लाई चम्चा आसन भन्न सकिन्छ । यसमा महिला अघाडी र पुरुष पछाडि रहेर लामो समय सम्म यौन क्रिया गर्न सकिन्छ ।

५,उठी उठी आसन: महिला उठेर भित्ता तिर फर्किने र पछाडीबाट पुरुषले यौ,न सम्पर्क ग’र्ने यो आसन पनि धेरै महिलालाई मन पर्ने आसन रहेको छ । यस आसनमा महिलाले भित्ता नभए टेबल वा अन्य कुनै बस्तुमा समात्न पनि सक्छन् ।