11-річний хлопчик, нарешті, обняв бабусю після того, як пройшов 1700 миль, щоб побачити її. ФОТО

Маленький хлопчик, нарешті, возз’єднався зі своєю люблячою бабусею після того, як пройшов 1700 миль, спав під зірками і відбивався від диких тварин, щоб побачити її. Ромео Кокс нарешті обійняв свою 77-річну бабусю Розмарі, відправившись з батьком в 93-денну подорож з Сицилії в Лондон. Ромео і його батько, 46-річний Філ, пройшли через Італію, Швейцарію та Францію, щоб побачити свою бабусю, так як вони не бачилися більше року.

Після прибуття в Лондон їм довелося провести два тижні в карантині, перш ніж вони змогли побачити Розмарі в Оксфордширі. Зворушливе відео показує, як Ромео біжить в будинок своєї бабусі, і вони поділяють теплі обійми. «Я дійсно пишаюся тобою. Це просто фантастика ». Хлопчик подякував свою бабусю за те, що вона на них чекала: «Ах, очікування було важким. Це було важко. » Ромео описав той момент, коли він, нарешті, зміг побачити і обійняти свою бабусю. «Наближаючись до будинку бабусі, я просто побіг і залишив батька позаду.

У нас були найкращі обійми на світлі — дійсно найкращі. » «Потім бабуся приготувала яйця і тости, і ми говорили і говорили. Я дійсно нудьгував по ній, я не міг заснути минулої ночі. «Наша подорож було таким далеким, і так багато людей допомогли моєму батькові і мені.»

Розмарі розповіла, що була вражена дивовижним подорожжю свого онука. «Спочатку я не повірила в неймовірну подорож мого внука. Я обняла його так міцно, як ніколи в житті. » «Діти можуть надихати нас. Від імені всіх бабусь у всьому світі я хочу подякувати Ромео — а також обійняти його і довго цілувати. » Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цією історією зі своїми друзями і сім’єю!