Найстарաа подружня пара в світі відсвяткувала свою 80-ту річницю весілля․ ФОТО

Найстарші в світі чоловік і дружина відсвяткували свою 80-ту річницю весілля після того, як зв’язали себе узами шлюбу в 1939 році. 105-річна Шарлотта Хендерсон і 106-річний Джон Хендерсон не тільки мають загальний вік 211 років, а й одружені протягом вражаючих 80 років. Пара з Остіна, штат Техас, також була офіційно визнана найстарішою з нині живих подружніх пар в Книзі рекордів Гіннесса. «Вони чудова пара і приклад дуже щасливої родини — раді бути поруч один з одним, подорожувати разом і жити своїм життям», — сказав внучатий племінник Джейсон.

«Вони розкажуть вам історії з минулого, але вони не зупиняються на минулому.» Джон і Шарлотта познайомилися в Техаському університеті в середині 1930-х років. Закохавшись одне в одного, пара чекала близько п’яти років, перш ніж зв’язати себе узами шлюбу в 1939 році, незабаром після початку Другої світової війни. » Вони просто люб’язні, милі, добрі люди. Вони-сіль землі «, — додав один із загальних друзів пари.

Хоча часи не завжди були легкими для пари, їх любов один до одного продовжувала процвітати протягом десятиліть. «Живіть помірним життям і будьте сердечні зі своїм чоловіком», — запропонував Джон, коли його запитали про їх секрет довгого шлюбу. Крім того, пара стежить за тим, щоб залишатися в гарній формі, регулярно займаючись спортом.

Вони переїхали разом в будинок для людей похилого віку в 2009 році, в той час як Джон як і раніше відвідує принаймні один футбольний матч в Техаському університеті в році. Що ви думаєте про цю історію? Дайте нам знати в коментарях і не забудьте поділитися цим постом зі своєю сім’єю і друзями!