9-річна дівчинка, яка по ме рла після пад ін ня з дерева, врят увала життя чотирьом незн айомцям. ФОТО

9-річна дівчинка, яка загинула після падіння з дерева, зуміла врятувати життя чотирьох людей. Коли Шейлін несподівано померла, її сім’я залишилася спустошеною. Девочка іграла на дереві, коли впала; удар був сильним — і припав на голову. Її мати, Джезу Бергесон, звернулася до друзів і інших людей за молитвами. Вона написала в Facebook: «Шейлін впала з дерева. Ми доставили її в лікарню, а лікарі сказали, що її стан дуже важкий ». «Будь ласка, моліться за мою дитину.»

Під час інтерв’ю Джезу сказала, що її дочки зробили трепанацію черепа. Лікарям довелося видалити половину черепа, щоб полегшити тиск, але була сильна кровотеча в правій частині мозку Шейлін. На наступний день Джезу поділилася ще однією новиною, повідомивши, що шматок металу пронизав ліву частину мозку її дочки. Їм сказали, що у Шейлін буде 50-відсотковий шанс пережити операцію. «Наша дівчинка — боєць!

Вона ще не вийшла з коми, але ми такі щасливі, що вона все ще з нами. Спасибі за все думки і молитви, будь ласка, продовжуйте молитися, у нас попереду довгий шлях, але наш дитина жива, і це все, що має значення. » На жаль, її стан не покращився. Джезу поділилася новинами про те, що вони хотіли б пожертвувати органи її дочки. Мама зазначила, що Шейлін хотіла б пожертвувати всі органи нужденним людям. Дівчинка пішла з життя, але її органи врятували чотири життя і зір ще одному людині! Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цим постом зі своєю сім’єю і друзями!