Проміняв дружину після 35 років шлюбу на молоду красуню — а тепер живу як у в’язHицi

Ми прожили з дружиною 35 років, через багато що пройшли разом. У нас прекрасні діти: сини і дочка. У кожного з них зараз відмінна робота, міцний шлюб — все завдяки моїй дружині, яка всі ці роки невпинно молилася за них.Вийшовши на пенсію, ми з дружиною вирішили вкласти заощадження в один бізнес (вона довго молилася, тримала піст) — і результат перевершив найсміливіші очікування: я в житті не бачив таких грошей, ледь не зійшов з розуму від радості. Раптово я став членом «клубу мільярдерів», і моє життя змінилося.

Стало здаватися, що однією єдиною жінки — тієї, з якою ми прожили стільки років — недостатньо …Ми переїхали в престижний район, змінили машини на нові, розкішні. Мене почали запрошувати на важливі заходи, закриті прийоми. Навколо мене вилися юні красуні, та й у всіх моїх нових знайомих були молоді супутниці …

Вони, ці красуні, нашіптували мені слова, від яких я танув. Я відчував себе королем світу, витрачав гроші направо і наліво. А потім я зустрів її — назвемо її Доллі. Юна, приваблива, вона не зводила з мене очей, була, здається, готова на все — і я «закохався». Але у неї була умова: я повинен з нею одружитися.Моя перша дружина жодного разу в житті не змусила мене страждати. Вона підтримувала мене «в горі і в радості». Те, що наші діти виросли успішними і щасливими людьми, — цілком і повністю її заслуга.

І я просто не в силах пояснити, як так вийшло.Я був в гостях у Доллі і її матері: ровесниця моєї дружини, вона приготувала розкішний обід. А після початку висувати умови, говорити, що піклується про щастя дочки (сама вона розлучена). Вони з Доллі дали мені три місяці на те, щоб порозумітися і розлучитися з дружиною, інакше ми більше не побачимося. Повзав я на колінах, обіцяючи все влаштувати? Не пам’ятаю.

Повернувшись додому, я став звинувачувати дружину у всіх мислимих і немислимих речах. Сварка за сваркою-і я дійсно почав люто її ненавидіти. Я зібрав сімейну раду, щоб відкрити всім очі на неї. У список її «гріхів» увійшли і зайву вагу, і фанатична віра. Я говорив, що її молитви-не що інше як заклинання, звинувачував у зв’язку з пастором …Вона відбилася від всіх моїх нападок, а потім сказала: Я знаю в чому справа, і відпускаю тебе до тієї молоденької блондинці, за якої ти бігаєш.

Тепер уже всі накинулися на неї. Моя молодша сестра, яку дружина колись витягла з жахливої ситуації і виховала як власну дочку, вдарила її. А я просто дивився.Дружина пішла в той же день. Більшість речей в будинку належало їй, але вона нічого не взяла. Діти намагалися втрутитися, але мої аргументи і брехня переконали і їх. Я заплатив за Доллі викуп її жадібним дядечка.

Я відчував себе королем — рівно два тижні, поки тривав наш медовий місяць.Ні, це, звичайно, щось особливе: коли на вечірках тебе супроводжує королева краси. Але на цьому все. Я живу в пеклі.Доллі розпущена, неосвічена, безсердечна. Вона оббирає мене до нитки. Ми навіть не займаємося сексом: у мене почалося порушення ерекції. Майже впевнений, що у неї хтось є.Я не можу зізнатися в цьому жодної живої душі. Я сумую за свою колишню дружину, з її доброті й турботі.Ніхто не стежить за тим, чим я харчуюся, так що у мене розвинулися різноманітні захворювання.

Доллі не працює, сидить удома. Вона народила мені дитину-так я впевнений, що це моя дитина? Але спілкування з ним не приносить мені такої радості, як колись спілкування з дітьми і внуками.Діти віддалилися від мене. А їхня мати-вона в порядку. Господь завжди чув її молитви і відповідав на них. Без мене вона виглядає молодше і щасливішим.

Доллі практично поклала кінець моєму спілкуванню з сім’єю. Я відчуваю себе в’язнем-в душі і в своєму власному будинку. Я зробив жахливу помилку, але боюся комусь в цьому зізнатися. Я страждаю-і посміхаюся. У деяких речах я не можу зізнатися навіть в цьому листі.Навіть якби Доллі була ангелом, тепер я розумію, що на все свій час. У моєму житті настав захід і немає сенсу хотіти бути з кимось, хто переживає Схід. При всьому бажанні я не можу представляти чоловіка на піку статевої зрілості.

Забудьте про таблетці: нам же не спадає на думку шукати ліки, яке прискорить природне зростання дитини.Я б все віддав, щоб повернути час назад. Я уявляю, як прекрасно було б постаріти з тієї, що була поруч в молодості. Заздрю парам, які пережили важкі часи і залишилися разом в похилому віці.Я все ще не втрачаю надії помиритися з дружиною, але вона не підпускає мене близько. Я відправляв їй подарунки — вона їх повертала. Каже, що пробачила мене, але не хоче більше мати зі мною нічого спільного. Господи, допоможи мені …