Коли мама лежала в пологовому будинку, до неї в палату підселили сусідку. Ця жінка назавжди змінила життя моєї мами

Так сталося, що маму на останньому місяці вагітності поклали на збереження в пологовий будинок. Тиждень вона лежала в двомісній палаті одна. Насолоджувалася самотністю, читала книги, пила чай з татом, який приходив через день. Але на восьму ніч перебування мами в палаті, туди привезли сусідку. Жінка протягом наступного дня не приходила до тями, тому мама переживала про її стан. Незабаром жінка прийшла до тями. У розмові мама дізналася, що її сусідку звати Надія. Їй 37 років, і це її перша вагітність.

Все життя Надія прожила в глухому селі, пропрацювала на фермі. На її шляху зустрічалося багато чоловіків, але так сталося, що ні з одним вона не дійшла до вівтаря. Те хлопець їй не підходив, то вона в чомусь не влаштовувала свого обранця. Так і пройшли в короткочасних романах 37 років. А одна зустріч змінила все життя: одна випадкова ніч з трактористом привела до вагітності. Надія вирішила дитину залишити. Але через поважний вік для першої дитини потрапила на 8 місяці в пологовий будинок.

Лікарі порадили поберегтися, щоб не втратити дитину. Мама дуже здружилася з Надією. Сусідка виявилася легкою в спілкуванні і щирою. Жінки ділилася негараздами, наглядали одна за одною. Одного вечора Надії різко стало погано. Її забрали в реанімацію. Кілька днів від неї не було ніяких звісток. Медсестри нічого не говорили. Кожен раз говорили, що все буде нормально. Однієї ночі мамі приснилася Надя. Вона з’явилася мамі в білій сукні і сказала, що їй пора йти. Але Ангеліну вона з собою забрати не може. Попросила, щоб її дочку мама забрала до себе в сім’ю.

В її серце обов’язково знайдеться місце і для третьої дитини. Вже вранці мама дізналася, що у Надії почалися передчасні пологи. Їй зробили кесарів розтин. Дитина народилася хоч і недоношена, але здоровий. А ось маму не вдалося врятувати. Через тиждень після трагедії мама народила двійню. Тоді вона зрозуміла, про яку третю дитину говорила Надя уві сні. Тому після того, як порадилася з татом, удочерили дитину, яку назвали Ангеліною. Протягом усього життя Надя приходила мамі уві сні в найважчі моменти. Давала поради, які виявлялися вірним виходом із ситуації. Так вона дякувала маму за те, що дала притулок її Ангеліні.