Собака плив 11 годин за своїм господарем. На щастя, він не залишився непоміченим. На всіх чекало диво

Один чоловік вирішив порибалити того дня. День не був сонячним, час був уже ближчим до вечора, але чоловік саме тоді звільнився і вирішив зайнятися улюбленою справою. Він уже знайшов собі зручне місце, розклав усі речі, як раптом побачив собаку, що плив, на горизонті. По ньому було видно, що він уже тримається з останніх сил. Його терміново треба було дістати із води. Потім чоловік помітив поряд із собакою якусь коробку. Собака, здавалося, плив до коробки, він шукав щось у воді. Пізніше чоловік побачив гідрокостюм трохи далі від собаки. Рибалка допоміг вівчарці вийти на сушу, і поспішив за допомогою до берегової охорони.

Вони одразу взялися до справи. Всім відразу, з перших хвилин стало зрозуміло, що трапилося нещастя: швидше за все десь перекинувся човен. Усі рятувальники зібралися тут. Собака весь час скиглив, намагався знову полізти у воду. Рибалка її стримував. 4-годинні пошуки дали результат. Хазяїн собаки знайшовся. Він весь цей час тримався за човен, який уже потихеньку починав тонути. Його сили закінчувалися, він пробув у такому стані більше 10 годин.

Він намагався плисти до берега, але розумів, що залишивши човен, що перекинувся, він би залишився без опори у воді, і нічим хорошим це не закінчилося б. Те, як собака зустрів свого господаря, треба було бачити. Таке не передаси словами. Чоловік розповів, що на повороті не зміг керувати човном, і їх із собакою розкидало по різні боки. Усі були приголомшені мужністю вівчарки, яка стільки часу пливла у пошуках господаря та допомоги для нього. Чоловік зізнався, що весь час сильно переживав за свого відданого друга.

Така вірність і відвага з боку братів наших менших – не рідкісна річ. Таких історії – тисячі та мільйони. Рятувальники провели розслідування та з’ясували, що бідний провів у воді близько 11 години у пошуках свого господаря.